Реле времени Finder 80.41.0.024.0000


Реле часу Finder 80.41.0.024.0000
Finder 80.41.0.024.0000 ― Багатофункціональне реле часу, затримка відключення по сигналу, один тип живлення.
Характеристики:
- Кол-во контактов: 1 перекидной контакт
- Номінальний струм/Макс. піковий струм: 16/30 А
- Стандартний матеріал контакту: AgCdO
- Номінальна напруга: 24 В
- Діапазон температур,°C: -10..50
- Категорія захисту: IP 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 250 В |
| Ширина | 18 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 673 ₴



