Реле часу з затримкою включення Finder 80.11.0.240.0000
Реле часу з затримкою включення Finder 80.11.0.240.0000
Характеристики:
- Кількість контактів: 1 перекидний контакт
- Номінальний струм/Макс. пиковый ток: 16/30 А
- Ном. напруга/Макс. напруга: 250/400 В
- Номінальне навантаження AC1: 4,000 ВА
- Номінальне навантаження для AC 15: 750 ВА
- Мінімальне навантаження на перемикання: 500 (10/5)
- Вимикаюча здатність DC1: 16/0.3/0.12 ВА
- Стандартний матеріал контакту: AgCdO
- Діапазон температур,°C: -10..50
- Категорія захисту: IP 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Висота | 56.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 176 ₴









