Світлодіодна лампа куля Е14 7W DELUX
Світлодіодна лампа DELUX LED BL50P Е14 7W кулька
Світлодіодні лампи DeLux використовують для освітлення, як вуличних елементів, так і домашнього інтер'єру. Відмінно підходять і для освітлення офісів і приміщень, враховуючи їх економічність і довговічність, а також для світлового оформлення інтер'єру.
Світлодіодна лампа DeLux серії BL50Р має низьке енергоспоживання і тепловипромінювання, тривалий термін служби. Лампи мають сучасний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 160 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴









