Лампа світлодіодна свічка Е14 7W DELUX
Лампа світлодіодна DELUX LED BL37B Е14 7W свічка
Світлодіодні лампи сьогодні є передовими джерелами світла, які увібрали в себе найсучасніші розробки в галузі освітлення. В якості джерела світла в таких лампах виступають напівпровідникові діоди, які буквально вирощуються в спеціальних стерильних реакторах. Світлодіодна лампа за своєю будовою набагато більш складна, ніж класична лампа розжарювання, тому й коштує дорожче. Але за ці гроші споживач отримує яскраве джерело світла, який має дуже довгий термін служби і значну економію споживаної електроенергії.
Світлодіодні лампи BL37 - декоративні лампи, які мають форму свічки. Найчастіше використовуються в люстрах або декоративних світильниках з вузькими скляними або відкритими плафонами в естетичних цілях. Завдяки малому розміру і невисокої потужності, використовуються в якості додаткових джерел світла в окремих світильниках або люстрах. Мають широкий кут розсіювання світла і можуть встановлюватися в світильниках з будь-яким напрямком світла - вниз, вгору або під кутом. Виконані у варіанті з цоколем Е27 і Е14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Струм споживання | 54 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 260 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 560 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Метал |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Діаметр | 37.6 мм |
- Ціна: 65 ₴








