Лампа світлодіодна 12W E27 DELUX
Светодиодные лампы сегодня являются передовыми источниками света, которые вобрали в себя самые современные разработки в области освещения. В качестве источника света в таких лампах выступают полупроводниковые диоды, которые буквально выращиваются в специальных стерильных реакторах. Светодиодная лампа за своим строением намного более сложна, чем классическая лампа накаливания, потому и стоит дороже. Но за эти деньги потребитель получает яркий источник света, который имеет очень длинный срок службы и значительную экономию в потребляемой электроэнергии.
Світлодіодні лампи BL 60 - мають форму стандартної лампи розжарювання. Як правило, використовуються в основних джерелах світла, таких як люстри c плафонами, або в окремих світильниках. Завдяки широкому куті розсіювання, можуть встановлюватися в світильники з будь-яким напрямком світла - вниз, вгору або під кутом. Виконано у варіанті з цоколем Е27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Струм споживання | 92 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 260 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Діаметр | 60 мм |
- Ціна: 63 ₴







