Дверні ручки міжкімнатні ARMADILLO Sfera золотиста
Інтернет-магазин "Майстер-ключ" пропонує ручки для міжкімнатних дверей фабрики Armadillo зі складу в Запоріжжі.
Ручки дверні міжкімнатні комплектуються спеціальними накладками для зачинення під ключ, французький ключ або WC (за окрему плату).
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи,
- стяжні гвинти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.73 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 63 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Діаметр розетки | 56 мм |
| Висота розетки/планки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴






