Лампа світлодіодна куля 6W E14 ELM
Світлодіодна лампа з опалової колбою сферичної форми, що володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованою IC-драйвером. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, в люстрах, і для декоративного підсвічування.
Переваги:
- володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніше ламп розжарювання і в 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra>70);
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним діммером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 230 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴









