Замок AGB Centro B01040 під циліндр бронза
Замок AGB CENTRO ВО1040 під циліндр бронза
Рекомендуємо замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої усьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замки серії Centro призначені для використання на вхідних та міжкімнатних дерев'яних дверях. Замикання дверей здійснює клямка, яка працює від натискної ручки, а також від повороту циліндра. У замках AGB Centro клямка розташована у посередині механізма та виготовлена з металу.
Клямка у всіх механізмах AGB Centro реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони.
Міжцентрова відстань у замків Centro – 90мм.
Ідеальне оздоблення лицьової планки замку, а також різноманітна кольорова гама дозволяє використовувати дверні механізми AGB Centro у будь-яких інтер'єрах.
Бездоганна якість механічного замку AGB Centro забезпечила відмінну репутацію серед користувачів.
Дверні ручки, циліндри і планки у відповідь підбираються за конкретними завданнями і купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип встановлення | Врізний |
| Колір засувки | Бронза, Хром |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 635 ₴









