Петлі дверні AGB 14 мм вкручені. Петлі дверні AGB Е00118.14.03 вкруті (штирьові). Викрутні петлі — складаються з двох невеликих циліндриків із шурупами з боків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 48 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Ввертний |
| Тип петлі | Штирьова |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴










