Замок врізний Azbe 8913 АНАЛОГИ

Корпус врізний циліндровий Azbe 8913.
На сьогодні замки AZBE не виготовляються !!!
В оригіналі врізний замок Azbe виглядав як додатковий циліндровий корпус. Замикання здійснювали три ригелі круглого перерізу діаметром 14мм.Закритий корпус замку оберігав від попадання пилу до механізму. Силіконове мастило. Захист від вбивання ригелів усередину. Колір торцевої планки – латунь.
Існували модифікації замку з Bakset 40мм, 50мм та 60мм.
АНАЛОГИ замків AZBE європейського та китайського виробництва розглядаються в кожному конкретному випадку, залежно від типу дверей, моделей замків, тонкощів установки.
Підібрати модифікацію саме для вашої нагоди допоможуть фахівці нашого магазину.
Телефонуйте! Тел. (096) 109-09-06, (066) 363-01-02
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZBE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Коричневий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: від 985 ₴







