Замок для пластикових дверей Kale 153P В20мм
Це врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ - дверей. Тонкий корпус замку має товщину всього 14 мм, ширина лицьової планки 16 мм. Корпус замку і лицьова планка виготовлені з сталі, а клямка і замикаючий ригель з цинкового сплаву. Засувка в замку реверсивна, може управлятися натискною ручкою або поворотом ключа. Замикаючий ригель виходить на один оборот.
Замок Kale 153 Р може бути в чотирьох модифікаціях з-за розміру баксет( відстань від початку лицьової планки до середини отвори під циліндр): 20 мм; 25 мм; 30 мм; 35 мм.
Гарантія на замок 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Вкладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 9 мм |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴







