Замок AGB Mediana Evolution під циліндр бронза антична




Замок AGB Mediana Evolution під циліндр бронза антична
Рекомендуємо Вам замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої всьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замок для міжкімнатних дверей із центральним язичком із поліаміду, завдяки якому замок працює безшумно. Клямка у всіх механізмах AGB Mediana Evolution реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони. Система швидкого зчеплення QUICK LATCH дозволяє витягнути язичок і перевернути його на потрібний бік дверей, а потім зафіксувати його всередину замка.
Mediana Evolution – це тихий у роботі, механічно точний замок.
Врізний замок Mediana Evolution витримав випробування понад 500 000 циклів відкривання та закривання при незмінній працездатності.
Для цієї моделі замку підходять усі циліндри профілю DIN.
Якщо ви хочете встановити дверний механізм та забути про нього на довгі роки, вибирайте механізми та замки AGB.
Компанія "Майстер-ключ", як продавець, завжди без побоювання пропонує замки для міжкімнатних дверей AGB, т.я. впевнена в цьому бренді. Вони надійні та довговічні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза антична |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Колір | зелена бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
- Ціна: 669 ₴



