Замок врізний AGB CENTRO під циліндр нікель
Замок врізний AGB CENTRO під циліндр нікель
Рекомендуємо замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої усьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замки серії Centro призначені для використання на вхідних та міжкімнатних дерев'яних дверях. Замикання дверей здійснює клямка, яка працює від натискної ручки, а також ригель, що працює від повороту циліндра. У замках AGB Centro клямка розташована у верхній частині та виготовлена з металу.
Клямка у всіх механізмах AGB Centro реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони.
Міжцентрова відстань у замків Centro – 85мм.
Ідеальне оздоблення лицьової планки замку, а також різноманітна кольорова гама дозволяє використовувати дверні механізми AGB Centro у будь-яких інтер'єрах.
Бездоганна якість механічного замку AGB Centro забезпечила відмінну репутацію серед користувачів.
Дверні ручки, циліндри і планки у відповідь підбираються за конкретними завданнями і купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 598 ₴












