Замок врізний MUL-T-LOCK ® Omega OFMPB30328L

Основний замок 3-спрямованого замикання MUL-T-LOCK ® Omega OFMPА3/OFMPB3.
Замок з двома системами замикання: унікальний патентований механізм Omega з розміщенням пінів в трьох площинах; циліндровий механізм стандарту EuroDIN керує додатковим ригелем і блокує «основний» замок. Патентований шестерневі механізм приводу ригелів.
Країна-виробник: Італія.
Технічні характеристики:
• Мижцентрова відстань (А) - 85 мм; • BackSet (В) - 65 мм;
• 4 сталевих ригеля Ø 18 мм, вихід - 30 мм; • Додатковий сталевий ригель, вихід - 24 мм;
• Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі
• Вихід вертикальних тяг - 20 мм; • чужість - універсальний (правий / лівий)
• Торцева планка: обробка - хром;
• Довжина ключів - 93 мм; 
• Комплектація ( вказати при замовленні): - OFMPА3: 3 ключа зеленого кольору та кодова картка, 1 жовтого і 1 червоного та кодова картка (система «Світлофор») - OFMPB3: 1 монтажний ключ, 3 ключа зеленого кольору та кодова картка, 1 жовтого і 1 червоного та кодова картка (Система «VIP» + «Світлофор»).
Додаткові аксесуари: • Зворотна планка не поставляється; • Тяги не поставляються; • Декоративні накладки А702 (зовн.) А703 (внутр.) • Протектор А615 (зовн.) А618 (внутр.) А625 (зовн.) А703 (внутр.) • Захисні пластини WA191-00, А706-00; • Напрямні до ключів WA707-00 (10 мм), W A707-10 (5 мм).

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий, Хрестовий |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
- Ціна: 16 999 ₴











