Замок для пластикових дверей Kale 155 20мм
Kale 155 В20мм врізний циліндровий вузькопрофільний замок.
Циліндровий механізм замикання, вихід замикаючого ригеля на один оборот. Замикаючий ролик виготовлений з латуні MS58. Замикаючий ригель виготовлений з цинкового сплаву. Корпус замку сталевий. Замок відноситься в вузькопрофільним з-за своєї товщини всього 14мм, ширина лицьової планки 23мм.
Серцевина замка не входить в комплектацію і купується окремо.
Замок врізний Kale 155 проводиться з різним баксетом (відстань від початку лицьової планки до середини отвори під циліндр). Це 20мм; 25мм; 30мм; 35мм. Тому при покупці такого замку необхідно вказувати потрібний баксет.
Гарантійний термін служби 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Ролик-фіксатор |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 20 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.505 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴











