
Якщо Ви вперше підійшли до вибору замка для металевих дверей, то я хочу представити виробника таких замків з бездоганною репутацією лідера і своєю концепцією в системах безпеки приміщень. Це італійські замки CISA, від однойменного виробника. Вони більше 75 років роблять металеві двері невразливою. За ці роки суворе журі - споживач - гідно оцінив торгову марку CISA. Тому що цей виробник не йде на поводу кон'юнктури ринку, а маючи власні уявлення про безпеку вхідних дверей і нам диктують свої стандарти якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 7 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670 ₴




