Замок врізний CISA 56.535 циліндровий для важких металевих дверей. Масивний сталевий корпус вагою 2.6 кг витримає серйозні навантаження. Замикання замка відбувається з 3-х напрямків: 4 циліндричні ригелі плюс вертикальні тяги вгору та вниз.
Замок CISA 56.535 - це замок основного типу, він передбачає встановлення натискної ручки, яка керує клямкою замка. Замок універсальний, підходить для лівих та правих дверей.
Секретність замку забезпечить циліндр Euro-профілю, що купується окремо.
Спеціальні отвори у замку дозволяють встановлювати захисні накладки на циліндр будь-якої конструкції.
Якщо Ви вперше підійшли до вибору замка для металевих дверей, то я хочу представити виробника таких замків з бездоганною репутацією лідера і своєю концепцією в системах безпеки приміщень. Це італійські замки CISA, від однойменного виробника. Вони більше 75 років роблять металеві двері невразливою. За ці роки суворе журі - споживач - гідно оцінив торгову марку CISA. Тому що цей виробник не йде на поводу кон'юнктури ринку, а маючи власні уявлення про безпеку вхідних дверей і нам диктують свої стандарти якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 840 ₴











