Замок врізний Cisa 57.685 з перекодуванням.
Якщо Ви вперше підійшли до вибору замків для металевих дверей, то я хочу представити виробника таких замків з бездоганною репутацією лідера і своєї концепції в системах безпеки приміщень. Це італійські замки CISA, від однойменного виробника. Вони більше 75 років роблять металеві двері невразливою. За ці роки суворе журі - споживач - гідно оцінив торговельну марку CISA. Тому що цей виробник не йде на поводу кон'юнктури ринку, а маючи власні уявлення про безпеку вхідних дверей і нам диктують свої стандарти якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 235 ₴











