Замок врізний двосистемний CISA 57.986

CISA 57.986 - це найпопулярніший замок для броньованих дверей. Я можу "завантажити" Вас запатентованими механізмами, незалежними сувальд, редукторами і кодовими комбінаціями, але робити це не буду. Двосистемні дверні замки CISA - це плід багаторічного досвіду у виробництві высокосекретных і супернадійних "важких" замків. Це визнання самого суворого і примхливого споживача, що 57.986 - це ідеальний замок в користуванні. І будучи шанувальником конкурентів, наша компанія "Майстер-ключ" одноголосно визнає лідерство і першість цієї моделі. А чому? Це Ви зможете дізнатися, якщо зв'яжетеся з нашими менеджерами. А якщо захочете придбати зі знижкою, тоді є одна умова.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 340 ₴










