Замок врізний сувальдний CISA 57.786
Купити дверний замок CISA 57.786 легко і просто в інтернет-магазині "Майстер-ключ". Варіанти оплати і доставки в Ваше місто вибирає "Його Величність Покупець".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 7 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴







