Сейф Mottura 10.HC5800 меблевий.
Ретельна естетичне оздоблення, приємна колірна гамма обробки "soft-touch" дверцят на електронних моделях, простота використання та установки, в тому числі в звичайних елементах меблів, роблять лінію HOKEY® найбільш вигідним рішенням для готелів, пансіонатів, яхт і офісів. Сейфи HOKEY® поставляються з трьома типами замків: електронний, з сувальдним ключем і зі знімним евроцилиндром.
Меблевий сейф 10.HC5800
Сувальдний замок забезпечує надійність сейфа, а для великої безпеки доповнюється механічної комбінацією. Можливі 2 моделі сейфів. Ключ + механічна комбінація.
Знаючи про різноманітність способів зберігання дорогоцінних і важливих об'єктів, Моттура пропонує широку гаму сейфів, здатну задовольнити широкий спектр запитів споживачів. Різні системи замикання (ключ, механічна, електронна кодові системи, комбіновані системи), різні способи монтажу (настінні, підлогові, анкерні, бетонируемые) – всього більше 100 артикулів сейфів з гарантією якості Моттура.
СЕЙФИ СЕРТИФІКОВАНІ ЗА НОРМАМИ UNI EN 14450, СТУПІНЬ S1, ІНСТИТУТУ ICIM
| Модель | Зовнішні розміри, мм | Внутрішні розміри, мм | Отвір дверцят, мм | Товщина, мм | вага, кг | ригелі | ||||||
| висота | ширина | глибина | висота | ширина | глибина | висота | ширина | дверей | корпус | |||
| 10.HC5800 | 495 | 375 | 323 | 491 | 371 | 263 | 390 | 250 | 6 | 2 | 26 | 3+2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий, Механічний кодовий |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 495 мм |
| Зовнішня глибина | 323 мм |
| Зовнішня ширина | 375 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 491 мм |
| Внутрішня глибина | 263 мм |
| Внутрішня ширина | 371 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 050 ₴











