Сейф Mottura 10.1120 PERSONAL вбудований.
Сейф Mottura 10.1120 - це побутовий сейф серії PERSONAL. Сейф для вбудованого монтажу. Замикання здійснюється ключем.
Модель горизонтальна. Товщина дверцят 10 мм. Вага сейфа 16 кг.
Наклейки на двері сейфа повідомляють потенційному власникові про те, що сейф сертифікований за нормами UNI EN 14450 для сейфів і посилених шаф на ступінь безпеки S1 при захисті від крадіжки зі зломом.
Надійність і безпека замків фірми Mottura вже давно відома європейському користувачеві цього бренду, тому сейф Mottura 10.1120 Personal ні за яких обставин не розчарує свого власника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 215 мм |
| Внутрішня глибина | 145 мм |
| Внутрішня ширина | 335 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 540 ₴










