Сейф Mottura 10.6342 вбудований.
Модель вбудовуваного сейфа Mottura 10.6342 в самій економічно доступній модифікації . Ідеальне рішення для вашого будинку, офісу, квартири. Нові рішення, використані у цій моделі, здатні задовольнити будь-яким вимогам: зовнішня блискуча цілісна дверцята, без швів зварювання, нові петлі, що забезпечують більший кут відкриття дверцят.Якість механічного замку Mottura прооверено багаторічним досвідом. Відмінно вписується в будь-який інтер'єр завдяки своєму кольору * синя ніч*.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 8 мм |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Синій |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 290 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 265 мм |
| Внутрішня глибина | 150 мм |
| Внутрішня ширина | 365 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вага | 14.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 735 ₴









