Щиток електричний 2 модуля внутрішній VIKO
Щиток пластиковий VIKO з прозорими дверцятами. забезпечений DIN-рейками з оцинкованої сталі, а також монтажними матеріалами. Щиток стійкий до високої температури та механічних ударів, має ступінь захисту IP40.
Що об'єднує бокси VIKO:
* відповідають стандарту IP40
* захист від ураження струмом, клас 2
* температурний режим використання від -15 до +60 за Цельсієм
* бокси вогнетривкі до 650 за Цельсієм
*кришка повертається на 180 градусів
*рамки на осях забезпечують положення відкритих дверцят
*запобіжна вісь виготовлена з оцинкованого аркуша
*просторий внутрішній короб забезпечує зручність під час монтажу
*ударостійкий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип обладнання | Щит |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча глибина (мм) | 73 |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Висота з урахуванням опор | 147 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 2 |
| Кут відкривання дверей | 180 град. |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Знімна основа шафи | Так |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴












