Доводчик дверей RYOBI D-2005V STD до100кг білий
Доводчик дверей RYOBI D-2005V STD до100кг білий
Доводчик дверей RYOBI D-2005V STD зі стандартною тягою призначеній для дверей до 100кг.
Доводчик RYOBI D-2005V можна використовувати на протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хвилин.
- Країна-вивідувач: Японія
- Клас: 3/4/5
- Коригування початкової та кінцевої швидкості закриття
- Розміри: 250x67x53 мм
- Ресурс використання (циклів): 1 000 000
- Робоча температура: -20 °С... +45°С
- Колір: білий
- Комплектація:ага стандартна
Якщо ви не знаєте японські дотягувачі RYOBI, тоді знайомтесь.
RYOBI - чудовість, якість, універсальність установки, вирішення найскладніших проблем!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 53 мм |
- Ціна: 2 667 ₴












