Доводчик двері RYOBI D-1504 чорний
Доводчик дверей RYOBI D-1504 призначений для дверей вагою до 80 кг.
Доводчик RYOBI D-1504 можна використовувати на протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хвилин.
Доводчик двері RYOBI D-1504 повна заміна доводчика Dorma TS 68.
- Країна-вивідувач: Японія
- Клас: 2/3/4
- Регулювання початкової і кінцевої швидкості закриття
- Розміри: 223х67х52 мм
- Ресурс використання (циклів): 1 000 000
- Робоча температура: -20 °С... + 45 °С
- Колір: чорний, білий, темно-бронзовий
- Комплексія: тяга стандартна
Коли ви вибираєте аргументатора, вам слід зважати на вагу і ширину дверей. Великий асортимент Підказки RYOBI завжди підтримується на складі компанії "Мастер-ключ".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 2 113 ₴







