Замок сувальдний врізний Mottura 40.751
Дверний замок Mottura 40.751 призначений для встановлення в дерев'яні та металеві двері.
Замок сувальдний врізний Mottura 40.751 - замок додаткового типу. Замикання робить прямокутний ригель з виходом на 18мм за 2 півоберта ключа.
Видалення ключового отвору 42мм (Баксет).
Замок плоский легко встановлюється, комплектується 5 ключами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 42 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴












