Замок врізний Mottura 40.701 BS50.
Дверний замок Mottura 40.701 призначений для установки металеві та дерев'яні двері.
Чому наша команда буде завжди пропонувати дверні замки Mottura в пріоритеті? Відповідаю!
Замки для вхідних дверей це своєрідний "мотор" двері, як людське серце , приміром. Наше серце працює кожен день з року в рік і це прекрасно, коли людина навіть не замислюється де серце знаходиться. Але варто статися збою, починаються проблеми і пошуки їх вирішення з однією метою, щоб знову про нього забути!
Ось так і замки Mottura, якщо ви хочете, щоб замок працював, а Ви його не помічали багато років, тоді вибирайте дверні замки Mottura.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 9 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 425 ₴












