Автоматичний вимикач АВВ 32а SH201 C32
Автомат АВВ 32а SH201 C32
Автоматичні вимикачі АВВ серії SH201 – якісні модульні пристрої, що виробляються концерном АВВ. Автомати (так називають вироби у побуті) монтуються на DIN – рейку в електричних розподільчих щитах. Сьогодні цей виріб добре знайомий нашим споживачам. В Україні, як і в інших країнах, ця серія має назву Compact Home завдяки невеликим габаритам.
Головне призначення серії Compact Home - встановлення модульного обладнання в житлових і комерційних будівлях. У серію входять: автоматичні вимикачі для захисту електричної мережі від перевантаження та короткого замикання, а також пристрої захисного відключення для захисту від небезпечних струмів витоку при пошкодженні ізоляції.
Обладнання серії Compact Home компактне, воно надійно захищає електричну мережу від перевантажень та коротких замикань, легко монтується на DIN-рейку, виробляється на заводах АВВ у Німеччині, Італії та Португалії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴












