Автоматичний вимикач АВB 16A SH201 C16
Автоматичні вимикачі серії АВ SH201 - якісні модульні пристрої, вироблені концерном АВВ. Автомати (так називають вироби в побуті) монтуються на DIN - рейку в електричних розподільних щитах. Сьогодні це виріб добре знайоме нашим споживачам. В Україні, як і в інших країнах, ця серія називається Compact Home завдяки невеликим габаритам.
Головне призначення серії Compact Home - установка модульного устаткування в житлових і комерційних будівлях. У серію входять: автоматичні вимикачі для захисту електричної мережі від перевантаження і короткого замикання, а також пристрої захисного відключення для захисту від небезпечних струмів витоку при пошкодженні ізоляції.
Обладнання серії Compact Home компактно, воно надійно захищає електричну мережу від перевантажень і коротких замикань, легко монтується на DIN-рейку, виробляється на заводах АВВ в Німеччині, Італії і Португалії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.125 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 60 В |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 2 мс |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Умови використання | АС |
| Нейтраль | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 0.125 кг |
- Ціна: 221 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка











