Замок врізний сувальдний Mottura 52.783
Дверний замок Mottura 52.783 призначений для установки в металеві двері
Mottura 52.783 - це врізний сувальдний замок . Призначений до установки на металеві двері лівого і правого відкривання товщиною від 40 мм в якості верхнього замикаючого пристрою.
Технічні характеристики:
Відстань між ригелями — 28 мм
Діаметр ригелів — 18 мм
Хід ригелів — 40 мм
Хід тяг — 20 мм
Видалення ключового отвору — 63 мм

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 7 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 65 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 356 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴











