Реле проміжне Finder 34.51.7.060.0010 6A 60V DC




- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 34.51.7.060.0010
372 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне Finder 34.51.7.060.0010 6A 60V DC
Тонкі реле Finder серії 34.51 з монтажем на друковану плату. Дані електромеханічні реле володіють одним полюсом, чутливої DC котушкою і дуже тонким корпусом 5мм.
- Конфігурація контактів SPDT
- Доступні версії: стійка до флюсу і плоска
- Схвалено по стандартам UL, CSA і VDE
- Котушка малої потужності 170мВт
- Комутуюча здатність 6А при 250В AC
- Матеріали контактів без кадмію
- Ізоляція між котушкою і контактами 6кВ (1.2/50мкс)
- Виборна напруга котушки 5В DC, DC 12В, 24В DC, 48В DC, DC 60В
- Дистанція 8/8мм
- Монтаж на рейку 35мм за допомогою гвинтів або гнізд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 5 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 60000 циклів |
| Тип монтажу | На плату |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Маса | 5 г |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | Шістдесят |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴



