Дверний замок редукторний Mottura 84.535 Q
Дверний замок Mottura 84.535 Q.
Всі експерти з безпеки житла рекомендують встановлювати на захисну металеву двері не менше двох замків різних систем. Якщо вам не подобаються великі двосистемні замки і ви віддаєте перевагу два окремих замку, замок Mottura 84.535 Q - дуже хороший вибір!!
За габаритними розмірами , товщиною ригелів, наявності засувки, добротному оцинкованому металу корпусу можна бути абсолютно впевненим, що це буде основний замок в броньованих дверей.
Mottura 84.535 Q - це циліндровий замок з механізмом роторного типу з безшумним ходом.
Головну секретну частину буде визначати замковий циліндр, який встановлять в цьому замку. Сам господар визначить, чи потрібно йому додаткову зручність - серцевина з вертушкою . В комплект замку циліндр не входить!
Замок дверний Mottura 84.535 Q має два види захисту механізму: від забивання ригелів в замок, а також захист від виривання серцевини. При пошкодженні домушником циліндра і спробі його витягнути із замка, замок заблокується. Яскрава червона наклейка на корпусі сигналізує користувачеві про це перевазі замку. Щоб користуватися цією перевагою, необхідно суворо дотримуватися правильність установки і враховувати ліву і праву двері.
Щоб виключити вразливі сторони замкової серцевини, необхідно на циліндрові механізми встановлювати броненакладки. Вони представлені в асортименті на нашому сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір замку | хр |
- Ціна: 5 400 ₴










