Клавіша короткого ходу радіоприймальна Jung ES 1561.07F біла

Радіоприймаюча клавіша короткого ходу Jung ES 1561.07F
Для вставок арт. 1201 URE, 120101 URE, 1202 URE, 1225 SDE, 1240 STE, 1244 NVSE, 1254 TSE, 1254 UDE.
Робота:
Радіоприймання може бути навчене для ідентифікації до 30 радіопередавань.
Світлові сцени: макс. 5
Може бути використана функція передавальних пристроїв "Се Вмик" і "Усе Вимк"
Робота з димерною вставкою:
1. Тривале натискання верхньої половини: димування від мінімуму до максимуму.
2. Коротке натискання верхньої половини: ВМИК.
3. Тривале натискання нижньої половини: димування від мінімуму до максимуму.
4. Коротке натискання нижньої половини: ВИМИК.
5. Коротке натискання всієї клавіші: ВМИК або ВИМК.
6. Натискання всієї клавіші мінімум 3 секунди: збереження поточної яскравості в пам'яті.
7. Тривале натискання нижньої половини за стану ВИКЛ: увімкнення з мінімальною яскравістю.
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість вироба та купуються окремо за потребою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 10 320 ₴



