Реле проміжне Finder 40.61.9.024.0000 16A 24V DC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 40.61.9.024.0000
198 ₴
188 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне Finder 40.61.9.024.0000 16A 24V DC.
Особливості:
- 1 група контактів 16А (контакти з кроком 5 мм)
- Установка з використанням розетки 95 серії
Характеристики:
- Номинальный ток/Макс. пиковый ток : 16/30 А
- Контактная группа: 1 перекидной контакт
- Диапазон температур,°C: -40...+85

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 30 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Споживана потужність | 0.65 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴








