Механізм диммера 1-10В Jung 240-10
Роторний контролер 1 - 10 В для люмінесцентних ламп з електронним баластом (EVG) та електронних трансформаторів з керуючим входом 1 - 10 В з вимикачем.
Роторний контролер Jung 240-10 забезпечує включення та налаштування яскравості для ламп.
Механізм димеру 1-10В Jung 240-10 встановлюється у стандартну монтажну коробку.
Комутаційна здатність вимикача: 230 В, 50/60 Гц, макс. 6 А для активної нагрузки.
Технічні дані:
- управляюче напруга: 0.7... 12 В
- управляючий струм: макс. 50 мА
- Тип запобіжника: F 0.5 A H 250 B
- Під'єднання: гвинтові затискачі для проводів до 4 мм
- Управляючий кабель: Тип, переріз і прокладка для ліній 250 В (управляюча напруга з основною ізоляцією).
Проводи керування і навантаження можуть бути в загальному кабелю, наприклад, NYM J 5 x 1.5 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Кількість каналів | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 3 615 ₴







