Лампа світлодіодна R63 9W Electrum
Світлодіодна лампа грибоподібної форми з опаловим розсіювачем, що володіє світловіддачею більше 75 лм/Вт. Призначена для використання у вбудованих світильники для підсвічування елементів інтер'єру і у світильниках місцевого і загального освітлення, оснащених патрон Е27. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Переваги:
- володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніше ламп розжарювання і в 1,5 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається стабільним в широкому діапазоні значень напруги живлення (150-250 В).
Примітка: лампи не призначені для роботи з електронними диммерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Гриб |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 63 мм |
- Ціна: 294 ₴







