Заглушка Asfora Schneider Electric кремова

Заглушка Asfora Schneider Electric
Заглушка використовується для монтажу в порожній підрозетник. Також у заглушці можна зробити отвори для виведення кабелів.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



