Розетка з кришкою Asfora Schneider Electric кремова


Розетка з кришкою Asfora Schneider Electric
Електрична розетка із заземленням і кришкою призначена для встановлення в приміщеннях із трижильною електропроводкою. До контактних затискачів розетки під'єднується фазний, нульовий робочий і нульовий захисний провідники. Кришка автоматично закриває розетку під час витягування виделки.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження — все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,30 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
