Розетка з кришкою Legrand Valena Classic алюміній



Розетка з кришкою Legrand Valena Classic алюміній
Розетка із заземленням з відкидною кришкою, гвинтові затискачі. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Розетки з заземленням, кришкою та захисними шторками бажано встановлювати в приміщеннях, де є ризик потрапляння вологи або крапель води на відкриті гнізда розетки. Спеціальні шторки ще й приховують цвяхи від цікавих очей дітей. Водночас, у разі встромлення вилки немає опору, ці розетки вкрай зручні у використанні. Мають додатковий контакт захисного заземлення, що гарантує безпеку користувачів від високої напруги.
Постачається в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 679 ₴


Відправка з 25 травня 2026
