Рамка потрійна Legrand Valena Classic алюміній

Рамка потрійна Legrand Valena Classic
Рамка для горизонтального та вертикального встановлення розеток і вимикачів Legrand Valena Classic.
Потрійна рамка завершує монтаж приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴


Відправка з 24 травня 2026
