Рамка потрійна Legrand Valena Classic Слонова кістка
Рамка потрійна Legrand Valena Classic Слонова кістка
Рамка для горизонтальної та вертикальної установки розеток та вимикачів Legrand Valena Classic.
Потрійна рамка завершує монтаж приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴








