Розетка телевізійна Legrand Valena Classic алюміній




Розетка телевізійна Legrand Valena Classic
Телевізійна розетка, під'єднання — зірка. Віконічна. Для штекерів | 9,5 мм. TV-штекер: 4-2400 МГц. Загасання ≤1,5дБ. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Постачається в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Алюміній |
| Покриття | Металік |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | алюміній |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



