Розетка комп'ютерна RJ-45 Legrand Valena Classic Слонова кістка


Розетка комп'ютерна RJ-45 Legrand Valena Classic Слонова кістка
Комп'ютерна розетка RJ-45 кат. 5е UTP на захопленнях. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Комбінована розетка |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Слонова кістка |
| Покриття | Глянцеве |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴



