Вимикач подвійний Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач двоклавішний Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач двоклавішний дає змогу керувати різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для керування освітленням, оскільки світло можна вмикати та вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Водночас інші лампи вимкнені, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Вимикач із безгвинтовим затискачем. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Постачається в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴









