Вимикач одинарний Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач одинарний Legrand Valena Classic Слонова кістка
Призначений для комутації однієї лінії освітлення або вентиляції.
Вимикач із безгвинтовим затискачем.
Прилад складається з механізму та накладки. На деяких фото представлене зображення вимикача в зборі, але рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Постачається в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴









