Замок для ґрат Mottura 47.210 BS25

Замок Mottura 47.210 BS25 серії FORZA7 призначений для двостулкових та одностулкових дверей у вигляді грат. Підходить для трубчастих каркасів на 40 мм.
Замок універсальний для лівих та правих дверей. Замок циліндрового типу, клямка керується фальовою ручкою під квадрат 8мм.
Циліндр у робочому стані лише коли замок закритий. Замикаюча частина замку у вигляді крюкоподібного сталевого ригеля зі вставкою проти розпилювання. Вихід засуву на 24мм.
Принцип роботи замка: клямка керується натисканням ручки вниз. Замикаючий ригель висувається поворотом ручки вгору. Після цього ключами циліндра можна заблокувати ригель.
Відкривається замок Motura 47.210 BS25 у зворотній послідовності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 25 |
- Ціна: 1 986 ₴












