Замки для пластикових дверей Kale 153 В20мм
Це врізний циліндровий вузькопрофільний замок для алюмінієвих дверей та пластикових дверей. Замок відноситься до вузькопрофільним, товщина корпуса становить 14мм, лицьова планка 23мм. Засувка в замку управляється натискною ручкою, а також ключем. Циліндровий механізм приводить в дію один замикаючий ригель одним оборотом. Корпус замку виготовлений із сталі, ригель з оцинкованого металу, а засувка з латуні.
Врізний вузькопрофільний замок Kale 153 може мати чотири варіанти корпусу з різним параметром баксет ( відстань від початку лицьової планки до середини отвори під циліндр) - 20мм; 25мм; 30 мм; 35мм.
Замок сертифікований Турецьким інститутом стандартів(TSE). Гарантійний термін служби замку 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 25 |
- Ціна: 403 ₴



