Дзвінок Zamel LARGO GNS-208 двотональний
Електромеханічний гонг виготовлений із пластику в білому кольорі. Має рівень звуку у 85 дБ, що є комфортним для слухового сприйняття.
Рекомендується розміщувати в непильних приміщеннях із низьким рівнем вологості.
Технічні характеристики
Споживана потужність: 11 Ва
Споживання струму: 0,04 А
Напруга живлення: 230 В
Рівень звуку: 85 дБ
Звук: два тони — БИМ-БАМ (довго)
Вимкнення звуку: Немає
Регулювання звуку: Немає
Оптична сигналізація дзвінка: Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Кількість мелодій | 1 |
| Радіус дії | 100 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 55 мм |
| Довжина динаміка | 200 мм |
| Ширина динаміка | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту дзвінка | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴












