Сейф Mottura 10.6332 вбудований.
Модель вбудовуваного сейфа Mottura 10.6332 в самій економічно доступній модифікації . Ідеальне рішення для вашого будинку, офісу, квартири. Нові рішення, використані у цій моделі, здатні задовольнити будь-яким вимогам: зовнішня блискуча цілісна дверцята, без швів зварювання, нові петлі, що забезпечують більший кут відкриття дверцят.Якість механічного замку Mottura обумовлено багаторічним досвідом у виробництві продуктів безпеки а саме високо секретні циліндри і замки підвищеної безпеки. Відмінно вписується в будь-який інтер'єр завдяки своєму кольору " синя ніч".
| Модель | Зовнішні розміри, мм | Внутрішні розміри, мм | Отвір дверцят,мм | Задня частина | вага, кг | ригелі | ||||||
| висота | ширина | глибина | висота | ширина | глибина | висота | ширина | висота | ширина | |||
| 10.6332 | 240 | 330 | 200 | 215 | 305 | 160 | 140 | 230 | 255 | 340 | 11,5 | 2 |
| 2 | ||||||||||||

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 8 мм |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Синій |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 330 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 215 мм |
| Внутрішня глибина | 160 мм |
| Внутрішня ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кріпильний комплект | True |
| Вага | 11.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 745 ₴












